(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7416754)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 40 x 40 cm
16 kg
1
Łączna waga:
16 kg
Dystans
1377 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 8 lut 2021 do 11 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 11 lut 2021 do 14 lut 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).