(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7524559)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
150 x 50 x 20 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
402 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Goleszów

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).