(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7536834)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 50 x 30 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
2541 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Od 15 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Highland, Inverness

Od 15 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).