(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7573764)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
310 x 85 x 50 cm
60 kg
1
Łączna waga:
60 kg
Dystans
3546 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Grybów

Od 21 mar 2021 do 11 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Izrael, Center District, Yavne

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).