Paczka (Nr 7619210)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
40 x 20 x 20 cm
1 kg
1
Łączna waga:
1 kg
Dystans
1631 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Moulins

Od 12 kwi 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 12 kwi 2021 do 31 maj 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).