(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7655563)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
80 x 100 x 150 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
3000 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Gruzja, Tbilisi, Tbilisi

Od 3 maj 2021 do 23 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 23 maj 2021 do 9 cze 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).