(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2016-11-30 19:32

paczka 20kg wędlin

(Nr 1479312)
paczka 20kg wędlin

Waga w kg:

20.00

Opakowanie ładunku:

skrzynka

Dystans: 827.10 km

Informacje dodatkowe:

poszukuje chłodni przewoźnika do transportu wędlin i nabiału do Holandii możliwość stałej współpracy

Oferty od Przewoźników (0)

30 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 19:47

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 30 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pożywienia i zbóż, pasz jest wyjątkowo rygorystyczną dziedziną transportu ponieważ występuje ryzyko związane z nadpsuciem artykułów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu jedzenia ma obowiązek stosować się do przepisów i uzyskać stosowne zaświadczenia. Przewóz żywności bywa także wymagający ze względu na różnorodność produktów spożywczych – pośród nich znajdują się artykuły roślinne, mrożone, płynne itp. Większość z tych produktów potrzebuje innych warunków przechowywania (np. temperatury). Przewoźnicy transportujący żywność spotykają się z presją czasu, koniecznością zapewnienia odpowiedniego wyposażenia i warunków transportu a także należytym zabezpieczeniem ładunku. W przypadku, gdy zlecamy przewóz artykułów spożywczych, przewoźnik powinien mieć należyte dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Cena przewozu żywności i zbóż, pasz

    Koszt przewozu pokarmów i zbóż, pasz zależy od wymiarów, ciężaru i liczby sztuk transportowanych produktów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za przewóz około 100 kilogramów bobu z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 złotych. Za transport 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków wydano 500 złotych. Transport kilku palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław wyniósł 350 PLN. Za transport 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Rakoniewice, 62-067

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Deurne, 5711hh, stationsstraat, 84

Termin elastyczny