(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 13:46

Paczka 4kg, 30/30/50

(Nr 2416964)
Paczka 4kg, 30/30/50

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 489.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Od 26 lut 2018 do 27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Gliwice, 50-124, Polska

Termin elastyczny