(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-07 09:19

paczka do chorwacji

(Nr 2014061)
paczka do chorwacji

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,75

Wysokość [m]:

0,45

Waga w kg:

7.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1271.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport z Warszawy do Chorwacji (Banjole) Lezak ogrodowy zapakowany.

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacjeszczególnie istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 7 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Banjole, Chorwacja

Od 7 wrz 2017 do 17 wrz 2017