(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-07 09:19

paczka do chorwacji

(Nr 2014061)
paczka do chorwacji

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,75

Wysokość [m]:

0,45

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1271.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport z Warszawy do Chorwacji (Banjole) Lezak ogrodowy zapakowany.

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 7 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Banjole, 52100, Chorwacja

Od 7 wrz 2017 do 17 wrz 2017