(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 16:38

Paczka do Holandii

(Nr 2114427)
Paczka do Holandii

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 897.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

7 lis 2017

Adres i termin dostawy

Stede Broec, 1611, Holandia

Od 8 lis 2017 do 9 lis 2017