(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-27 13:05

Paczka do Szwajcarii

(Nr 2118663)
Paczka do Szwajcarii

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1303.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Górczewska, Warszawa, 01-462, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Birmenstorf, 5413, Szwajcaria

Termin elastyczny