Paczka, FOB. drobnica LCL (Nr 7990482)

Paczka, FOB. drobnica LCL
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
160 x 50 x 50 cm
180 kg
1
Łączna waga:
180 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Tajwan, 臺北市, Tajpej

Od 1 wrz 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Łuków

Od 1 lis 2021 do 31 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, należy opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).