(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

paczka i fotel (Nr 3145754)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1481.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Suffolk, Ipswich

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Cieszyn

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).