(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2013-08-01 11:39

Paczka na Ukrainę

(Nr 178006)
Paczka na Ukrainę

Długość [m]:

0,93

Szerokość [m]:

0,44

Wysokość [m]:

0,34

Waga w kg:

36.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Paczka może być wysłana Pocztą Polską do jakiegoś miasta w pobliżu granicy Polsko-Ukraińskiej. W paczce - 6 opakowań soku. Trzeba ją odebrać na poczcie i przewieźć na północ Ukrainy, województwo Czernichowskie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przemyśl, 37-700

Od 3 sie 2013 do 7 sie 2013

Adres i termin dostawy

Ukraina, Czernichowskie, Pryłuky, 17500

Od 10 sie 2013 do 17 sie 2013