(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-29 09:36

Paczka Nuremberg-Krakow

(Nr 2330212)
Paczka Nuremberg-Krakow

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 830.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Norymberga, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny