paczka - obrazy (Nr 5690063)

paczka - obrazy

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2352.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 maj 2020 do 11 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).