(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka Praga (Nr 4940966)

Paczka Praga

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 540.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 9 wrz 2019 do 12 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Czechy, Praga, Praga

Od 16 wrz 2019 do 20 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).