(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 10:06

Paczka Stuttgart- Krakow (Nr 2744008)

Paczka Stuttgart- Krakow

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

2.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1021.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Stuttgart, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny