(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 06:15

Paczka - szyba samochodowa spakowana w karon

(Nr 2636424)
Paczka - szyba samochodowa spakowana w karon

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 2316.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, należy wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ciechanów, 06-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Foldvik, Norwegia

Termin elastyczny