(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 10 (Nr 6131905)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
142 x 142 x 22 cm 20 kg 10
Łączna waga: 200 kg
Dystans: 461 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).