(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 10 (Nr 7520222)

Paczka x 10
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 60 x 45 cm
20 kg
10
Łączna waga:
200 kg
Dystans
2227 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Keswick

Od 25 mar 2021 do 20 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Dębica

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).