(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 10, Rower x 1 (Nr 7496748)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 50 x 50 cm
4 kg
10
Rower
120 x 130 x 50 cm
7 kg
1
Łączna waga:
47 kg
Dystans
1293 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

28 lut 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

Od 3 mar 2021 do 7 mar 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).