Paczka x 2 (Nr 6462621)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
55 x 30 x 40 cm 20 kg 2
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 1195 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 wrz 2020 do 20 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).