Paczka x 2 (Nr 6462627)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
55 x 30 x 40 cm 20 kg 2
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 1195 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 wrz 2020 do 20 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).