(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 2 (Nr 6480374)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
89 x 57 x 33 cm 17 kg 1
Paczka
55 x 45 x 26 cm 5 kg 1
Łączna waga: 22 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 sie 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Illinois, Orland Park

Od 27 sie 2020 do 13 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).