Paczka x 2 (Nr 6493032)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 35 x 45 cm 20 kg 2
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 1592 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 31 sie 2020 do 3 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Vaud, Montreux

Od 3 wrz 2020 do 23 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).