Paczka x 2 (Nr 7553637)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
200 x 100 x 20 cm
25 kg
1
Paczka
120 x 80 x 65 cm
25 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Sowia Wola

Od 10 mar 2021 do 31 sie 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Port Charlotte

Od 22 mar 2021 do 30 wrz 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).