(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 3 (Nr 8007573)

Paczka x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
77 x 40 x 40 cm
18 kg
3
Łączna waga:
54 kg
Dystans
1599 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 8 wrz 2021 do 11 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Croydon

Od 11 wrz 2021 do 14 wrz 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).