Paczka x 3 (Nr 8048321)

Paczka x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 60 cm
15 kg
3
Łączna waga:
45 kg
Dystans
1466 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 17 paź 2021 do 20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 17 paź 2021 do 21 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).