(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 4 (Nr 6634780)

Paczka x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
65 x 65 x 65 cm
30 kg
4
Łączna waga:
120 kg
Dystans
2107 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, South Yorkshire, Barnsley

30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łapy

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).