(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 6 (Nr 7054472)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
120 x 200 x 10 cm
20 kg
1
Paczka
220 x 50 x 20 cm
40 kg
2
Paczka
50 x 30 x 30 cm
20 kg
1
Paczka
220 x 30 x 20 cm
30 kg
1
Paczka
220 x 60 x 15 cm
35 kg
1
Łączna waga:
185 kg
Dystans
759 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 16 gru 2020 do 20 gru 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 19 gru 2020 do 23 gru 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).