Paczka x 70 (Nr 6545074)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
240 x 40 x 5 cm 20 kg 70
Łączna waga: 1400 kg
Dystans: 67 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Chełmiec

Od 18 wrz 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Mokronos Dolny

Od 18 wrz 2020 do 31 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).