(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 18:18

paczka z dusseldofu do Szydłowca

(Nr 2162370)
paczka z dusseldofu do Szydłowca

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1153.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Dusseldorf, 40213, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szydłowiec, 26-500, Polska

Termin elastyczny