(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 12:23

Paczka z Łodzi do Bergen

(Nr 1820774)
Paczka z Łodzi do Bergen

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

500

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1843.00 km

Informacje dodatkowe:

Paczka, z Łodzi do Bergen Ubrania, koło do roweru, kilka artykułów spożywczych. Waga 20-30kg

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 20:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości: (2)

Lukada
07-06-2017, 13:42
Zaproponowana przez państwa oferta jest zdecydowanie droższa od innych, regularne przewozy na tej trasie do 30 kg to koszt ok 200 zł z dostawą od drzwi do drzwi. 15 czerwca jedzie transport koszt dostawy dokładnie 440 kr. Paczka czeka do odbioru jeśli jesteście państwo zainteresowani takim wynagrodzeniem.
VipTour
08-06-2017, 14:23
jeśli odpowiada to wystawię ofertę na 250 zł/580 kr (cena jest wyższa gdyż na portalu dochodzi jeszcze prowizja), w Łodzi będziemy ok 3 w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacjewyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 15 cze 2017 do 22 cze 2017

Adres i termin dostawy

Bergen, Norwegia

Od 16 cze 2017 do 23 cze 2017