(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 12:23

Paczka z Łodzi do Bergen

(Nr 1820774)
Paczka z Łodzi do Bergen

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

500

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1843.00 km

Informacje dodatkowe:

Paczka, z Łodzi do Bergen Ubrania, koło do roweru, kilka artykułów spożywczych. Waga 20-30kg

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

ID firmy: 71200
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 20:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości: (2)

Łukasz A. (Zleceniodawca)
07-06-2017, 13:42
Zaproponowana przez państwa oferta jest zdecydowanie droższa od innych, regularne przewozy na tej trasie do 30 kg to koszt ok 200 zł z dostawą od drzwi do drzwi. 15 czerwca jedzie transport koszt dostawy dokładnie 440 kr. Paczka czeka do odbioru jeśli jesteście państwo zainteresowani takim wynagrodzeniem.
Tomasz J. (Przewoźnik)
08-06-2017, 14:23
jeśli odpowiada to wystawię ofertę na 250 zł/580 kr (cena jest wyższa gdyż na portalu dochodzi jeszcze prowizja), w Łodzi będziemy ok 3 w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 15 cze 2017 do 22 cze 2017

Adres i termin dostawy

Bergen, Norwegia

Od 16 cze 2017 do 23 cze 2017