(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka z Rotterdamu do Wrocławia (Nr 4662324)

Paczka z Rotterdamu do Wrocławia

Długość [m]:

0.85

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

51.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 999.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 9 lip 2019 do 10 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 10 lip 2019 do 11 lip 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).