Paczka z rowerem (Nr 6130244)

Paczka z rowerem

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.88

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3017.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 24 cze 2020 do 1 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 26 cze 2020 do 10 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).