(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka z rowerem w srodku (Nr 4591217)

Paczka z rowerem w srodku

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

89

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2286.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Wrząsowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Edynburg

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).