(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 09:42

Paczka z ubraniami 20 kg (Nr 2743816)

Paczka z ubraniami 20 kg

Długość [m]:

64

Szerokość [m]:

38

Wysokość [m]:

38

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 693.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Siddeburen, 9628 AJ, Holandia

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Jenin, 66-450, Polska

27 maj 2018