(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-12-11 15:28

Paczka z UK Derbyshire do PL Mazury

(Nr 2214747)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2012.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Derbyshire Dales, DE4 3NS, Wielka Brytania

Od 13 gru 2017 do 6 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kętrzyn, 11-400, Polska

Od 14 gru 2017 do 7 sty 2018