(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-23 15:03

Paczki (Nr 2408632)

Paczki

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1705.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

City of Nottingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

Termin elastyczny