(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-25 14:48

paczki Francja -Polska

(Nr 1451782)
paczki Francja -Polska

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

11

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2036.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Francja, Mées, 40 990, Route du Clédon, 286

Od 28 lis 2016 do 10 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, 50-539, Jableczna, 22/9

Termin elastyczny