(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 18:34

Paczki kartonowe z artykułami sportowymi. Na palecie przemysłowej 120x80x210cm niepiętrowalna

(Nr 2245899)
Paczki kartonowe z artykułami sportowymi. Na palecie przemysłowej 120x80x210cm niepiętrowalna

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

210

Waga w kg (łączna):

300.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 310.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, Polska

Od 8 sty 2018 do 10 sty 2018

Adres i termin dostawy

Chałupki, 47-460, Polska

Od 11 sty 2018 do 13 sty 2018