(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-10-08 16:22

Paczki/meble/sprzęt AGD (Nr 3342741)

Paczki/meble/sprzęt AGD

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1953.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Rugby, Wielka Brytania

Od 23 lis 2018 do 25 lis 2018

Adres i termin dostawy

Tarnobrzeg, Polska

Od 29 lis 2018 do 30 lis 2018