(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-18 08:54

paczki meblowe

(Nr 2162949)
paczki meblowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Stałe zlecenie w obrębie miasta Kluczbork i okolic.

Oferty od Przewoźników (0)

30 zł

ID firmy: 3910
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 11:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-18, 22:31

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 30 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą ściereczką. Potem należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kluczbork, 46-200, Polska

Od 20 lis 2017 do 25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kluczbork, 46-200, Polska

Od 21 lis 2017 do 27 lis 2017