Paket x 4, Fahrrad x 1 (Nr 7608045)

Paket x 4, Fahrrad x 1
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
95 x 55 x 82 cm
8 kg
4
Rower
75 x 55 x 50 cm
32 kg
1
Łączna waga:
64 kg
Dystans
2027 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

Od 1 maj 2021 do 12 maj 2021

Adres i termin dostawy

Austria, Dolna Austria, Sankt Pölten

Od 12 maj 2021 do 29 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).