Paket x 5 (Nr 8045168)

Paket x 5
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
55 x 37 x 50 cm
20 kg
5
Łączna waga:
100 kg
Dystans
2412 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

Od 8 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Unterschleißheim

Od 22 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).