(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-01 15:58

Pale a Vaasa (Finlandia)

(Nr 1823462)
Pale a Vaasa (Finlandia)

Dystans: 3880.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego rodzaju – stanowią platformę, na której nietrudno można przetransportować mniejsze opakowania i przedmioty. Przewóz paletowy to najczęściej wykorzystywana metoda transportu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet zazwyczaj przewozi się paczki powyżej 70 kilogramów – bramki metalowe, pudła, towary budowlane, itp. Aby jak najdokładniej wycenić transport ładunku na paletach, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. W wycenie przewozu podstawowe znaczenie miewa liczba palet, ciężar towaru oraz typ przewożonych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach wynoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe typy palet

    Przy transporcie paletowym przoduje europaleta, nazywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada format 800x1200x150 mm i jest zrobiona z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do transportu w pojemnikach metalowych mają rozmiary 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Koszt przewozu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce kosztuje 187,8 PLN, a to wynosi 57 gr za km.

Ceny przewozu palet za granicą

    Transport palet po za granicami Polski to średni koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vaasa, Finlandia

Termin elastyczny