(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-01 15:58

Pale a Vaasa (Finlandia)

(Nr 1823462)
Pale a Vaasa (Finlandia)

Dystans: 3880.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego typustanowią bazę, na której prosto daje radę przewieźć nieduże opakowania i przedmioty. Transport paletowy to głównie wybierana metoda przewozu dużej ilości towarów. Dzięki paletom często transportuje się towary ważące więcej niż 70 kilogramów – bramki żeliwne, skrzynki, materiały budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. Przy szacowaniu kosztów transportu podstawowe znaczenie miewa ilość palet, waga towaru i gatunek przewożonych przedmiotów. Przesyłki paletowe podnoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz inne typy palet

    Przy transporcie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, określana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta posiada format 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają wymiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane ostatnio zastępowane są paletami plastikowymi, które mają żywotność do10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w Polsce kosztuje 187,8 złotych i to wychodzi 57 gr za km.

Ceny transportu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 i to wychodzi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vaasa, Finlandia

Termin elastyczny