Paleta / drzwi Jarosław -> Wrocław Załadunek przy A4 i rozładunek przy A4/A8 (Nr 5426346)

Paleta / drzwi Jarosław -> Wrocław  Załadunek przy A4 i rozładunek przy A4/A8

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2.08

Waga w kg (łączna):

400

Liczba sztuk:

1

Dystans: 485.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

Od 5 lip 2020 do 31 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 5 lip 2020 do 31 sie 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).