(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-08-30 13:03

! paleta na Ukrainę

(Nr 1997021)
! paleta na Ukrainę

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1584.00 km

Informacje dodatkowe:

1 paleta euro wypełniona próbkami papieru

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego rodzajustanowią podstawę, na której bezproblemowo daje radę przewieźć mniejsze opakowania i przedmioty. Przewóz na paletach to zazwyczaj wykorzystywana metoda transportu cięższych ładunków. Na paletach zazwyczaj przewozi się towary przekraczające 70 kilogramów – bramki żeliwne, pudła, produkty budowlane, itp. Żeby precyzyjnie oszacować koszt przewozu towaru na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie na paletach. W szacowaniu kosztów przewozu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, ciężar ładunku oraz typ przewożonych rzeczy. Paczki znajdujące się na paletach wynoszoneza pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    W transporcie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, nazywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma rozmiary 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które mają żywotność przez10-15 lat.

Koszt przewozu palet w kraju
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 , a to wychodzi 57 groszy na kilometr.

Ceny transportu palet na trasach międzynarodowych

    Przewóz palet za granicą to przeciętny koszt 581 , a to wychodzi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Nysa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dniepropetrowsk, Obwód dniepropietrowski, Ukraina

Termin elastyczny