(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-08-30 13:03

! paleta na Ukrainę

(Nr 1997021)
! paleta na Ukrainę

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1584.00 km

Informacje dodatkowe:

1 paleta euro wypełniona próbkami papieru

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego typu – stanowią bazę, na której bezproblemowo daje radę przewieźć mniejsze pakunki i rzeczy. Przewóz na paletach to przeważnie wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości towarów. Na paletach głównie przewozi się towary przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, pudła, towary budowlane, itp. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu palet, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. W wycenie transportu kluczowe znaczenie miewa ilość palet, ciężar towaru oraz rodzaj przewożonych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach dźwigane są za pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    Przy transporcie paletowym przoduje europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma wymiary 800x1200x150 mm oraz jest wykonana z drewna. W przewozie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety przeznaczone do transportu w kontenerach posiadają wymiary 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które mają żywotność przez10-15 lat.

Koszt transportu palet w kraju
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 zł, a to wychodzi 57 gr za km.

Ceny transportu palet za granicą

    Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 zł, a to wychodzi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Nysa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dniepr, 49000-49489, Ukraina

Termin elastyczny