(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-25 15:18

paleta na Wyspy Kanaryjskie

(Nr 1921853)
paleta na Wyspy Kanaryjskie

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

250.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4942.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór z domu prywatnego w Warszawie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacjeszczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Teneriffa, Provinz Santa Cruz de Tenerife, Spanien

18 sie 2017